Дороги розійшлися: “Позитив” припустив, чому від початку війни похитнулася дружба з його наставником “Потапом”

23 Mar, 2023 08:43

Поділитись публікацією
Дороги розійшлися: “Позитив” припустив, чому від початку війни похитнулася дружба з його наставником “Потапом”

Олексій Завгородній (ПОЗИТИВ) – виконавець, репер, екссоліст гурту Время и Стекло та MOZGI став гостем нового випуску ‘‘Розмови’’.

Читайте також: Відкат можливий, він вже відбувається, - музикантка Туча про "перевзутих" артистів (ВІДЕО)

Співак поділився позицією щодо шароварщини у своїй музиці, розповів, як впали його прибутки та зізнався, що існує холод у дружбі з Потапом.

– Льоша (Олексій Потапенко) був і є для мене наставником. Я дуже давно його не бачив, але відчуття є такі теплі, братські.

– Знаєш, що я помітив, кожного разу, протягом останнього року, коли в тебе на інтерв’ю питають про Олексія, в тебе чомусь завжди трохи сумні очі. Ось ти посміхаєшся, посміхаєшся, потім питання про Льошу (Потапа) і ти трішки ніби сумуєш у цей момент. Я тебе запитаю прямо: за цей рік ваша дружба не похитнулась?

– Похитнулась. У зв’язку з відстанню, роботи нема. Багато чого змінилося… морально. Трошки розійшлись дороги. По-перше, плани, які були до вторгнення – вони стерлися, їх не існує, а вони були грандіозні. І може вони ще з’являться, але я навіть не знаю… я навіть не знаю, що сказати. І дійсно спілкування менше, тому і сумно, мабуть.

– Дивись, просто на шальках терезів 20 років пліч-о-пліч і рік на відстані…ну й ось ця шалька ‘’20 років’’ має переважувати цей рік на відстані. Тобто я не до кінця впевнений, що тільки відстань причина твого суму в очах. Якісь погляди на життя, на те, що зараз відбувається, вони у вас теж різняться?

– Ну ми з ним розмовляли, бачилися…не сказав би, що різняться, просто, можливо… різняться, є таке, окей. Я б не сказав, що негативно різняться, але вони різняться, просто бачення інше.

– Давай так, це на тій темі, яку ти вже чіпав, що тобі теж пропонували десь там жити закордоном, бути закордоном і робити щось закордоном – ти від цього відмовився, наскільки я розумію Льоша навпаки прийняв стратегію, робити щось закордоном, але при цьому бути закордоном. Це також причина цих поглядів, які не сходяться?

– Думаю щось в цьому є, але це не причина, бо я розумію і знаю, що він робить, я за нього не буду нічого говорити, це має він сам…

– Ви продовжуєте залишатись близькими друзями?

– Складно сказати, не хочу якось змінити свою думку, хочеться вірити в краще, хочеться вірити, що залишаємося, але ну точно скажу, що дуже рідко ми спілкуємось, тому на відчуттях може так і бути, що не такі ми друзі, як були тоді.

Я скажу так, що ніхто не морозиться, але просто рідше…кожен займається своєю справою і можемо поділитися ‘‘як ти? Шо ти?’’, може раз в місяць. Чи трек, чи поділитися, чи щось інше. Він подивився інтерв’ю з Салємом, сказав, якісь свої моменти, що він відчуває, поділився зі мною, я з ним поділився.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.

Текст: Марта Микитюк