Дошкільнят міста агітували займатися спортом (ФОТО)

Автор: Турій Роман

07 Гру, 2014 13:33

Поділитись публікацією
Дошкільнят міста агітували займатися спортом (ФОТО)

Активісти «Самопомочі» разом з «Типовим Франківськом» в дитячому садочку «Дударик» провели акцію «Урок здоров`я», метою якої є популяризація здорового способу життя серед дітей.

Вихованці садочка активно займалися фізкультурою разом з веселими аніматорами. Крім цього, дітки та їхні батьки дізналися про різні спортивні секції, які функціонують в Івано-Франківську. Перед дошкільнятами вступили однолітки єдиноборці, продемонструвавши, якими навиками вже володіють у такому малому віці.

Для батьків організатори підготували буклети з переліком спортивних дитячих секцій міста, щоб легше було орієнтуватися з їх місцезнаходженням близько до місця проживання.

За словами завідуючої садочком “Дударик” Надії Марковської, в цьому дошкільному закладі навчається 350 вихованців. Серед них вже є ті, хто відвідує секції спортивної гімнастики, різних бойових видів спорту.

«Ми дуже раді, що наш дошкільний заклад став першим в Івано-Франківську, де проводиться такий чудовий захід. Це буде формат гри, адже дошкільнята все пізнають у грі, тому краще до них донести про різні секції спортивні саме через гру. Вони це сприймають і хочуть займатися спортом. Також залучаємо і батьків, тому що вони повинні розуміти, що дитина і спорт – це нероздільні речі. Такі заходи однозначно потрібні – це популяризація здорового способу життя, майбутнє нашої держави», – каже Надія Марковська.