Дошкільнятам показали, як працює пожежна машина (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

23 Apr, 2015 11:39

Поділитись публікацією
Дошкільнятам показали, як працює пожежна машина (ФОТО)

У дитсадку № 4 “Калинова сопілка” у рамках проведення Тижня безпеки дитини відбувся виховний західпро дії під час надзвичайних ситуацій.

Дійство у рамках Тижня безпеки підготували педагоги разом з працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Втілили задум дорослих вихованці старших груп дитсадка. Вони показали високий рівень знань правил безпеки, передає прес-служба обласного управління ДСНС.

“Цей захід є ефективною формою практичної підготовки керівного складу, працівників та вихованців навчального закладу до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а зараз, в умовах ускладнення соціально-політичної ситуації в державі, набуває ще більшої важливості” – зазначив у своїй промові начальник Центру, полковник служби цивільного захисту Роман Борисюк.

Зокрема, дітки виконували цікаві ігрові вправи, відгадували загадки, пригадали прислів’я та приказки на тематику безпеки життєдіяльності та жваво відповідали на поставлені питання.

Окрім того, дітлахи змагалися у спортивних естафетах: приборкували умовну пожежу, набирали номер служби порятунку «101» на ігровому телефоні, змагалися на швидкість у порятунку іграшкових персонажів із охопленого пожежею будиночка.

Далі було проведено тренування по евакуації вихованців та працівників з приміщення навчального закладу.

Також діти мали можливість спілкування із справжніми пожежниками, які продемонстрували пожежно-рятувальну техніку, спецодяг та обладнання пожежної машини, всі пристрої для пожежогасіння.

Кожен мав можливість відчути себе справжнім рятувальником, посидівши в машині, помірявши каску пожежника. Також малюки і дорослі були в захваті від справжнього водяного шоу – демонстрації подачі води.