Досить грати в комедії Зеленського, – голова фракції “Європейської солідарності” про районну раду

Автор: Застава Максим

08 Лют, 2021 12:11

Досить грати в комедії Зеленського, – голова фракції “Європейської солідарності” про районну раду

Гострими думками щодо майбутнього новоствореної Івано-Франківської районної ради обмінялися депутати на черговому засіданні, яке відбулося 5 лютого. 

Читайте також: У 2021 на "гвардію Марцінківа" з бюджету міста піде 17 мільйонів гривень, - Войтик

Зокрема, критичні виступи стосувалися повноважень та фінансового забезпечення ради.

“В цьому залі зібралися дорослі та самодостатні люди. За нас голосували люди в розрахунку на те, що ми будемо допомагати вирішувати їх проблеми. Натомість ми працюємо як ліквідаційна комісія ще й на громадських засадах, – заявив голова фракції “Європейської солідарності” у районній раді Вадим Войтик.

Річний бюджет ради – 120 тисяч гривень. Про яку депутатську діяльність ми можемо говорити? Давайте будемо чесними: ця так звана реформа – авантюра. І рано чи пізно нам треба сказати прямо: досить грати в комедії Зеленського, який і є відповідальним за такий стан речей”.

Депутата підтримав голова Івано-Франківської районної ради Василь Попович.

“Нам треба було приймати річний бюджет в одну гривню. Може тоді би нас почули. Можливо нам дійсно варто буде саморозпуститися чи в інший якийсь спосіб заявити про цю проблему”.

Як відомо, Івано-Франківська районна рада створена на місці ліквідованих рад Богородчанського, Галицького, Тлумацького, Тисменицького та Рогатинського районів. При цьому парламент не передбачив для районних рад джерел доходів на здійснення їх повноважень.

Голова та апарат ради працюють без заробітної плати. Івано-Франківська районна державна адміністрація, яка мала б стати розпорядником бюджетних коштів, досі не створена.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...