“Досить маніпулювати ім’ям Ані Лорак”, – офіційне прохання-звернення співачки

Автор: Турій Роман

11 Aug, 2014 13:51

Поділитись публікацією
“Досить маніпулювати ім’ям Ані Лорак”, – офіційне прохання-звернення співачки

Співачка Ані Лорак, нещодавній концерт якої став причиною бійки в Одесі, попросила припинити використовувати її ім’я заради маніпуляцій думками і настроями шанувальників.

Про це йдеться у зверненні прес-служби артистки на її офіційному сайті.

“Хочемо ще раз звернутися до всіх із проханням не піддаватися на політичні, медійні, мережеві маніпуляції, пов’язані з ім’ям Ані Лорак”, – коментує прес-служба Кароліни.

“Прохання до всіх шанувальників не реагувати на провокації в цей складний для нашої країни період. Вкотре хочемо підкреслити, що Ані Лорак завжди підтримувала демократичні процеси в нашій країні і гідно представляла Україну в Європі та світі”, – йдеться у заяві.

“Ми скасували концерти в Криму давно у зв’язку з ситуацією в країні, про що своєчасно повідомили на офіційному сайті. Нагороди, які Ані Лорак отримала цього року, є музичними, а не політичними. Це – виключно визнання її таланту і любов глядачів різних країн. Адже музика і пісня мають об’єднувати людей”, – підкреслює прес-служба.

“Просимо не використовувати ім’я співачки для маніпуляцій думками та настроями її шанувальників з подачі деяких недобросовісних ЗМІ і нечистоплотних політтехнологів, які дозволяють собі всілякі низькі, негідні, наклепницькі інсинуації відносно Ані Лорак, використовують її ім’я, як розмінну медійну карту в політичних іграх – в настільки складний і трагічний для України момент. Дякуємо за розуміння! Добро переможе!” , – такими словами завершується просьба-звернення прес-служби Ані Лорак.