Доставка квітів у Франківську: подаруйте своїм близьким приємні емоції

Автор: Сидорчук Василь

28 Сер, 2018 15:47

Поділитись публікацією
Доставка квітів у Франківську: подаруйте своїм близьким приємні емоції

Roza.if.ua – це служба доставки квітів в Івано-Франківську, яку Ви полюбите з першого букета. Своєчасна доставка, усміхнені кур’єри, професійні флористи – ось що Вам у нас сподобається.

Що ми знаємо про квіти? По-перше, від них приходять у захват жінки, по-друге, букет допомагає вирішити багато питань і поліпшити відносини, і по-третє, квіти – універсальний подарунок. Він підходить як дуже близькій людині, так і малознайомим людям – далеким родичам, колегам. Букет ще нікого не залишив байдужим. Але квіти теж бувають різні, з характером і настроєм: однією композицією можна вразити, іншою – викликати ніжні почуття, а деякі букети здатні привести в невимовний захват. До таких належать неосяжні композиції зі 101 троянди або ж високі квіти.

Ви будете приємно здивовані великою кількістю квіткових композицій. На сайті можна погортати каталог готових букетів. Також можете подивитись фотовідгуки наших клієнтів – альбом наповнений позитивними емоціями та захопленням. «Живі» фотографії допоможуть Вам визначитися з вибором і переконатися в тому, що букети відповідають обіцяним заявам.

Бувають моменти, коли абсолютно не вистачає часу на ознайомлення з асортиментом і пошуком потрібного букета, в такому випадку Ви можете довіритись нашим консультантам: скажіть до якої нагоди потрібен подарунок, і Вам зберуть та упакують найкращу композицію.

До кожного букету ми даруємо листівку для теплих побажань і привітів. Окрім квітів, Ви можете замовити солодощі, м’яку іграшку, кошик фруктів. Особливо цікавим є такий подарунок, якщо Ви перебуваєте далеко та не можете особисто привітати дорогу людину.

Доставка квітів Франківськ – з нами свято щодня!

+38-098-388-27-00 (Viber , WhatsApp)

+38-095-388-27-00

+38-063-388-27-00