Достойних людей і найкращі бренди зібрав друкований спецпроєкт “Золота сотня” від Galka.if.ua (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

13 Nov, 2019 11:35

Достойних людей і найкращі бренди зібрав друкований спецпроєкт “Золота сотня” від Galka.if.ua (ФОТО, ВІДЕО)

У найкращих та найлюдніших закладах Івано-Франківська з’явилася друкована глянцева версія спецпроєкту GALKA.IF.UA “Золота Сотня”. 

Читайте також: У Марцінківа нарешті придумали, як підвищити тарифи на квартплату (ДОКУМЕНТ)

Це – чергова редакційна оцінка іванофранківців, які змінюють рідне місто. “Достойні люди, найкращі бренди” – такий девіз журналу, який розповідає про безліч історій успіху у різних сферах життя: політика, бізнес, громадська діяльність, інновації, відвага, освіта, медицина, культура, спорт.

“Редакція «Галки» спробувала створити колективний портрет франківської еліти. Лиш в розумінні не просто так би мовити правлячого класу. Скоріше навпаки, представників влади в нашій “золотій сотні” не так і багато. Ми намагалися згадати і відзначити осіб, які останнім часом з різних причин були ньюсмейкерами. Чия в кого бізнесова, в когось політична, в кого пасіонарна діяльність була помічена франківською громадою”, – зазначає шеф-редактор “Галки” Вадим Войтик.

Робота над проектом тривала близько року. Вона завершилася друкованим журналом, тиражем у 10 тисяч примірників, який розповсюджується безкоштовно у людних і найкращих закладах міста.

“Ми вже тричі видавали глянцеві спецпроєкти “Людина року” та “Підприємець року”, та вони вміщували в собі розповіді про 10-20 осіб. Після підготовки попередніх проєктів ми зрозуміли, що гідних франківців набагато більше, і ось ми замахнулися на сотню. У підсумку вийшло навіть більше – майже 140 чудових, ініціативних та надихаючих мешканців рідного міста. Хтось зробив значні успіхи у політиці, як от Оксана Савчук. Дехто, як голова ОДА Денис Шмигаль, чи режисер драмтеатру Жюль Одрі, стали для громади справжнім “відкриттям”.

Та найбільше особисто нас вразили історії простих людей – поліцейських, пожежних, спортсменів, екологічних активістів чи прогресивних науковців. Повірте, їхні здобутки і вчинки подекуди вражають навіть за межами України”, – каже головний редактор “Галки” Роман Турій.

Чільне місце в журналі посіли представники бізнесу.

“Ми намагалися оцінити бізнес в першу чергу з точки зору його соціальної відповідальності. Цифри сплачених податків, вкладених інвестицій, створених робочих місць важливі. Однак не менш важливою є роль бізнесу в розбудові рідного міста, у запроваджені прогресивних ідей”, – коментує керівниця рекламного відділу “Галки” Іра Федів.

12 листопада в Івано-Франківську влаштували міні-презентацію журналу для телеканалів краю, на яку запросили пересічних представників “Золотої сотні” – патрульні поліцейські Михайло Курган та Василь Рошаковський, освітянин-інноватор Олег Андрухів та богатир-рекордсмен Володимир Пиндус розповіли про свої здобутки за останній рік.  Більше дивіться на фото та у відео:

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • exciting 1
  • like
  • exciting
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry