Досвідчені фахівці та моральні авторитети: «Платформа громад» оголосила імена кандидатів у депутати та на посади голів прикарпатських ОТГ (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Вер, 2020 14:36

Поділитись публікацією
Досвідчені фахівці та моральні авторитети: «Платформа громад» оголосила імена кандидатів у депутати та на посади голів прикарпатських ОТГ (ФОТО)

15 вересня в Івано-Франківську на площі перед ОДА провели конференцію обласної партійної організації політичної партії ВО «Платформа громад».

Читайте також: На Донеччині загинув мешканець Городенки Володимир Долинський

Під час заходу стали відомі імена кандидатів від партії у депутати місцевих рад, на посади сільських, селищних та міських голів у межах Івано-Франківської області на чергових та перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Очільник партії Олег Гончарук зауважив, що «Платформа громад» – молода політична сила, у складі якої є багато досвідчених фахівців та моральних авторитетів.

«Вже майже рік ми створюємо унікальне явище – справжню партію з центром в Івано-Франківській області. У нашій команді є діючі депутати всіх рівнів, волонтери, воїни АТО, спеціалісти різних галузей, навколо яких об’єднуються люди. Ми приймаємо участь у цих виборах не як сателіти та філії інших політичних сил, а як самостійна партія. Всі ми – мешканці Прикарпаття, які знають, що область потребує змін», – зауважив Гончарук, інформує «Галка».

Олег Гончарук обіцяє – «Платформа громад» буде взірцем чесності та толерантності.

«Наші кандидати розуміють ті виклики, на які потрібно реагувати. Вони знають, як діяти та нести відповідальність за свою роботу. Ми розуміємо, що життя продовжується і після виборів, і після залишення посад, але головне – завжди залишатися людьми. Ми висуваємо депутатів до облради, райрад та на посади сільських, селищних та міських голів ОТГ: усього понад півтори тисячі кандидатів», – додав Гончарук.

Депутат облради та член «Платформи громад» Тарас Виноградник розповів, що партія іде на вибори з гаслами «Земля наших дітей», та «Країна починається з громади».

«Треба починати з чогось конкретного і показувати, як це робити. Якщо у нас буде сильна громада, то буде і сильна країна. Головними пріоритетами у роботі мають бути фаховість, професіоналізм та відношення до рідної землі. Щодо останнього, то слід бути свідомими й трудитися на благо своєї землі, а не виїжджати за кордон», – каже Виноградник.

Заслужена майстер спорту України, тренерка та працівниця культури і спорту, депутатка Івано-Франківської облради Інна Оробець каже, що усі члени «Платформи громад» щиро хочуть покращити добробут прикарпатців.

«Громади, які зараз на етапі розвитку, мають стати повноцінними. Якщо мене знову оберуть до облради, то старатимусь, аби в області стало більше спортмайданчиків і спорткомплексів. Хочу допомогти усім громадам», – зауважила Оробець.

Голова обласної асоціацї учасників АТО Мирослав Кріль зазначив, що теж йде у кандидати до обласної ради.

«Я вважаю, що атовці мають іти у всі органи влади. Бо ми люди надійні, врівноважені, воювали за Батьківщину і ніколи не підемо на жодні компроміси з ворогами. Наразі в облраді немає жодного депутата, який був би учасником АТО. Першочерговим моїм завданням як депутата буде питання соціального влаштування учасників бойових дій», – каже Кріль.

На конференції «Платформи громад» затвердили виборчий список з 84 кандидатів до Івано-Франківської облради, який очолив Олег Гончарук.

Також кандидатом на голову Печеніжинської ОТГ обрали Ігоря Довірака, Брошнів-Осадської ОТГ – Назарія Іваніва та Городенківської міської територіальної громади – Богдана Кобилянського.