Досягнення і труднощі: як справи у Локомотиворемонтному заводі (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Чер, 2019 17:09

Досягнення і труднощі: як справи у Локомотиворемонтному заводі (ФОТО)

За 2018 рік франківський Локомотиворемонтний завод отримав прибуток у розмірі сім мільйонів 600 тисяч гривень. У 2017 був лише збиток у розмірі сім мільйонів гривень.

Читайте також: За кого би проголосували франківці, якби місцеві вибори відбулися цієї неділі (ФОТО)

Директор ЛРЗ Руслан Терешко розповів, що підприємство спеціалізуються на ремонті колісного складу, виготовленні колісних пар. Основний замовник – «Укрзалізниця». Тому, на жаль, якщо виникає проблема там, це відчувається і на ЛРЗ. Зараз залізниця боргує заводу 15 млн. грн, йдеться на сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Це, мабуть, зв’язано із ситуацією в державі. Однак ми активно беремо участь в тендерах. Також їздимо до різних залізниць, презентуємо себе і наші потужності, щоб налагодити співпрацю», – підсумував Терешко.

Серед найбільших партнерів – Донецька залізниця, Львівська залізниця, Одеська залізниця, також мають чимало замовлень з Білорусі. Найпоширеніші – ремонт колісних пар, ще один напрямок – повна модернізація дрезин. За останні півроку виконали 6 таких замовлень.

Міський голова Руслан Марцінків – постійний гість на ЛРЗ. Спілкується з колективом, дізнається про справи на заводі.

«Зараз непросто, бо залізниця боргує немалу суму. Але тим не менше, завод розвивається, він відновив свою репутацію як одного з найбільших підприємств України з ремонту залізничної техніки. За останній рік зарплата зросла десь на 40% і ми й далі набираємо працівників, бо потужності зростають», – зауважив Марцінків.

«Минулого року депутати підтримали рішення купівлі заводу. В першу чергу, хотіли зберегти завод, виробництво й отримувати згодом прибуток. Наш приклад з ЛРЗ покаже на рівні України, що держава не має продавати заводи, а зберігати їх, щоб підприємництво розвивалось», – поділилась думками щодо перспектив заводу керівниця депутатського корпусу Оксана Савчук.

Як відомо, Фонд держмайна у травні 2018 року офіційно передав контрольний пакет акцій Локомотиворемонтного заводу громаді Івано-Франківська. Перед купівлею місто створило бізнес-план розвитку підприємства до 2022 року.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry