Дотягнути до ремонту. Діючий міст на Пасічну «тріщить по швам» (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

06 Лют, 2019 21:07

Дотягнути до ремонту. Діючий міст на Пасічну «тріщить по швам» (ВІДЕО)

Востаннє ремонтні роботи на діючому мості через Бистрицю Солотвинську проводили восени 2015 року.

Читайте також: 90% мостів Прикарпаття потребують капітального ремонту

Нещодавно на мості холодним асфальтом полатали ями, що викликало обурення у мешканців Івано-Франківська. У соцмережах одразу розкритикували владу за те, що міст ремонтують лише косметично. На стан мосту скаржаться і водії, яким щодня доводиться цією дорогою проїжджати.

“Там просто – немає слів, інакше не скажеш. Вони зранку засипають ями, а ввечері вже немає нічого”, – говорить водій Дмитро.

Через неповних чотири роки після ремонту, окрім численних ям, що утворились на дорожньому покритті, починають розходитись деформаційні шви. Якщо з першою проблемою комунальники ще намагаються якось боротися, то до ремонту деформаційних швів візьмуться не раніше, ніж наступного року, інформує “Галка”.

Директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА Володимир Рачкевич пояснює, що зараз шви розходяться, бо у 2015 році при ремонті на деформаційних швах і балках увагу не зосереджували.

“Основна мета ремонту тоді не були деформаційні шви, а була – ліквідація великих прогресуючих дир в несучих конструкціях, які ставили водіїв і перевізників у таку ситуацію, що могла бути з хвилини на хвилину дуже велика біда”, – зазначає Рачкевич.

Щоб не допустити руйнування конструкції, її дещо підсилили, але для “поважнішого” ремонту потрібно повністю перекривати міст і змінювати окремі елементи. Саме тому ремонтні роботи розпочнуться після того, як закінчиться будівництво нового моста, щоб спрямувати на нього весь рух транспорту.

Детальніше в сюжеті ТРК “РАІ”.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!