Довбенко: Риторика БЮТ і «Свободи» уже дещо відстала

Автор: Турій Роман

31 May, 2014 08:13

Поділитись публікацією
Довбенко: Риторика БЮТ і «Свободи» уже дещо відстала

Прикарпаття було не простим округом для роботи передвиборного штабу Петра Порошенка, оскільки він вважався вотчиною «Батьківщини» та «Свободи».

Читайте також: "Очі Арти": волонтери повідомили про великий контракт на закупівлю БПЛА

Про це в інтерв’ю виданню www.galka.if.ua сказав керівник Івано-Франківського обласного передвиборного штабу Петра Порошенка, доктор економічних наук Михайло Довбенко.

За його словами, кандидати від «Батьківщини» та «Свободи» на заходах Петра Порошенка поводили себе дещо зверхньо, бо були впевнені у своїй перемозі, тому перемога Порошенка для них стала, м’яко кажучи, несподіванкою.

«Вони були в шоці, що Порошенко тут їх обійшов. Навіть на виборах у Верховну Раду БЮТ не висувала по Франківську свого кандидата, вирішила уступити «Свободі», але Попович не пройшов. Скажу так: виборці вже не ті. Зрештою, і Порошенко, коли приїжджав до Франківська, дав свій сигнал, хоча не підтримав конкретно жодного з кандидатів. Він сказав: у вас є свій мер, який багато зробив, у вас є інвестор, який багато вклав у розвиток туристичної галузі, у вас є молодь, але вибір — за франківцями. І це правильно, бо і мер, і інвестор, і інші висловлювали підтримку Петру Олексійовичу», – каже Довбенко.

Окрім того, відзначає керівник обласного штабу, країну очікує повне перезавантаження влади. І це тільки підтвердив той факт, що кандидати від «Батьківщини» та «Свободи» не набрали достатньої кількості голосів навіть «на своєму» окрузі.

«Для нас стало зрозуміло, що їхня риторика вже дещо відстала. Адже нас усіх очікує перезавантаження, і люди повели себе дуже мудро. Мудро повів себе і Порошенко: його кампанія не була агресивною. А найбільше на його імідж спрацювало те, як він поводився під час подій на Майдані. В той час Порошенко-олігарх зробив для себе вибір бути з українським народом», – відзначив Михайло Довбенко.