Довгоочікуване свято на Молодіжній. У мешканців – сучасний двір (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Вер, 2014 13:20

Поділитись публікацією
Довгоочікуване свято на Молодіжній. У мешканців – сучасний двір (ФОТО)

Понад три тисячі мешканців, котрі проживають у будинках на Молодіжній 40-56, дочекалися кардинального оновлення свого двору.

Читайте також: Франківська мерія шукає начальника в новостворений відділ культурної спадщини (ВИМОГИ)

Якісного ремонту тут не було ще з часів побудови вулиці, згадують навколишні мешканці. Однак тепер, лише у міжбудинкових проїздах вистелено понад 6 тисяч метрів квадратних асфальту. Старі тротуари замінили бруківкою. Приємна для ока плитка з’явилася і на місці необлаштованих доднині стежках пішоходів. А в центрі двору комунальники, на замовлення «Єдиного розрахункового центру», облаштували клумбу та встановили нові лавки.

 «Ще навесні тут хіба танки нормально їздили б. Я в ямах постійно своєю машиною дном зачіпав дорогу. Тепер зробили — на 5 з плюсом, як в Європі. І бруківка і асфальт, дуже навіть нормально!», – згадує з посмішкою на лиці мешканець мікрорайону Іван Кравець.

Секретар міської ради Микола Вітенко, під час святкового відкриття оновленого двору пригадує — комплексну програму облаштування дворів прийняли з ініціативи депутатів ВО «Свобода» в івано-франківській міській раді. В ході її реалізації комунальники не просто «сліпо» виконують побажання архітекторів:

«У кожному дворі мешканці нам радять, що де краще зробити. На Молодіжній нам підказали, де краще лавки поставити, де додаткові заїздні кишеньки для автомобілів зробити. І в підсумку вийшло все досить гарно і зручно», – каже Вітенко.

Також важливим чинником в умовах кризової ситуації у державі стало питання бюджетного фінансування. Чимало зусиль для цього доклав народний депутат України Руслан Марцінків, якому довелось у буквально “вибивати гроші”.

Святкували кардинальне оновлення житлового кварталу на Молодіжній весело — депутати організували у дворі концерт юних талантів, патріотичний боді-арт, а для місцевих дітей провели чимало конкурсів, зокрема пісні і малюнків на асфальті.

Тепер охайність та довговічність зроблених ремонтів залежатиме і від мешканців мікрорайону. До речі наступного місяця депутати закликали їх разом озеленити нові клумби кущами та квітами.