Довговічні та унікальні: перші пам’ятники зі скла встановив на Прикарпатті релокований з Маріуполя “Граніт” (ФОТО)

03 Лис, 2022 12:00

Поділитись публікацією
Довговічні та унікальні: перші пам’ятники зі скла встановив на Прикарпатті релокований з Маріуполя “Граніт” (ФОТО)

Фахівці релокованого в Івано-Франківськ салон-магазину та майстерні пам’ятників “Граніт” виконали перші встановлення меморіалів на Прикарпатті.

Нагадаємо, через війну цього року підприємство переїхало з Маріуполя. Власникам “Граніту” вдалося зберегти колектив, а отже перенести свій багаторічний досвід. А ще – презентувати на Івано-Франківщині унікальну для України технологію пам’ятників зі скла.  

Пам’ятники зі скла встановили одразу у кількох містах та селах Прикарпаття цієї осені, пише “Галка”.

Скляні і кольорові меморіали на кладовищах допомагають зберігати дійсно найтепліші спогади про своїх втрачених близьких. І тому стали популярними в Європі. Дивлячись на яскраві фото рідних, котрі відійшли засвіти, запам’ятовуєш їх саме такими – усміхненими. З вірою, що на небі їм точно краще. Стелли пам’ятників від салону “Граніт” можна виконати повністю зі скла чи поєднати його з гранітною основою у будь-якому співвідношенні. 

Завдяки унікальній технології виготовлення і монтажу, пам’ятники зі скла міцні і не поступаються грантітним. А гарантія, що фото на пам’ятнику зі скла не вигорить на сонці – 40 років. 

Зараз у салон-магазин “Граніт” діють знижки для пенсіонерів. А при замовленні монтажу на наступний рік – ціна залишається така ж, яка у 2022. Зберігання – безкоштовне.  

І хоча люди, як правило, планують встановити пам’ятники близьким ближче до Великодня, попіклуватися про це варто вже зараз. Не потрібно відкладати плани на наступний рік, тому що у майстернях буде ажіотаж та вища ціна. До того, через ажіотаж доведеться довше чекати. 

Наразі термін виготовлення пам’ятників у салон-магазин “Граніт” в Івано-Франківську – до трьох тижнів. 

Завдяки тому, що компанія має доступ до гранітного кар’єру, ціни тут – дійсно одні з найдешевших. А сам граніт – дуже щільний, міцний, і красивий камінь, має багато кольорів. Часто різні види граніту компонують, і в результаті виходять унікальні пам’ятники, а завдяки властивостям цього каменю, вони ще й довговічні. 

Отже, замовити пам’ятник заздалегідь – це:

  • скористатися акцією та заплатити меншу ціну;
  • не вичікувати довгу чергу навесні;
  • мати більше можливостей для індивідуального підходу, бо майстри в міжсезоння будуть не такі завантажені;
  • отримати довговічний якісний, красивий і навіть ексклюзивний пам’ятник.

УВАГА! ДО КІНЦЯ ЖОВТНЯ ДІЄ АКЦІЙНА ЦІНА ДЛЯ КОЖНОГО! ПОДРОБИЦІ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ НИЖЧЕ 

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 87.
Номери телефонів: 068 548 99 96, 068 548 75 78.

Офіційний сайт салон-магазин “Граніт”: https://granit-ukr.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заморожені” ціни, знижки пенсіонерам та економія часу: чому вигідно заздалегідь замовити пам’ятник у салон-магазині “Граніт”

 

 

Партнерська публікація

Читайте також: Салон-магазин “Граніт” у Франківську: допомагає оберігати пам’ять про близьких на десятиліття