Доводиться донатити і за себе, і за тих, хто втомився від війни, — шоумен Фіма Константиновський про роль у наближенні перемоги (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

01 Січ, 2024 21:41

Поділитись публікацією
Доводиться донатити і за себе, і за тих, хто втомився від війни, — шоумен Фіма Константиновський про роль у наближенні перемоги (ВІДЕО)

Фіма Константиновський — гуморист, актор, телеведучий та шоумен. У проєкті “Розмова” він розповів про те, чому не на фронті, як це компенсує і що велика війна змінила в ньому.

Читайте також: Франківськ — це смачно: шоумен Андрій Бєдняков у компанії зірок показав, де перекусити (ВІДЕО)

Про це серед іншого йшлося у новому випуску в розмові з Сергієм Лиховидою, передає “Галка“.

– Я, наприклад, не на фронті, тому що мені капець, як страшно. Я розумію, що ті, хто там, їм теж страшно. Коли мені пишуть “Чому не на фронті?”, я відповідаю, що намагаюся робити стільки, щоб мені було не соромно перед тими, хто на фронті. Допомагати настільки, наскільки я можу.

Через те, що люди втомились, донатерів стає менше, і ти хочеш-не-хочеш, але щоб від тебе був той самий % допомоги, як раніше, сам донат повинен бути більшим. Тому що ти донатиш і за себе, і за того, хто втомився, якогось дідька.

– Як війна змінила тебе?

– Дуже сильно змінилися пріоритети. Раніше я думав, що моя головна мрія – це провести якесь шоу на телебаченні. Думав, що моя головна мрія – це купити квартиру. Головна мрія – це полетіти на Мальдіви.

Виявляється, що моя головна мрія – це щоб мій знайомий повернувся з фронту живим. Моя головна мрія – щоб збір закрився до того, як треба викупити тачку. Це може і банальні фрази, але це правда, це те, що повинно статись з кожним.

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.