Доводиться стояти до години: через черги до McDonald’s у районі “Епіцентру” сильні затори (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

17 Apr, 2021 16:18

Доводиться стояти до години: через черги до McDonald’s у районі “Епіцентру” сильні затори (ФОТО)

У районі “Епіцентру” сильні затори, водії нарікають, що по 30-40 хв, а то й більше, не можуть виїхати від торгового центру.

Як раніше інформувала “Галка” 17 квітня в Івано-Франківську відкрився перший “МакДональдз”. Офіційне відкриття відбулося о 15:00.

Одразу після цього у соцмережах почали з’являтися фото та відео, зроблені поблизу торгових центрів “Арсен” та “Епіцентр”.  Франківці, які масово пішли тестувати новий заклад, та керманичі, охочі скористатися “МакДрайвом”, спровокували великі черги та сильні затори.

У телеграм-чатах “Чат 112” та “Франківські теревені” водії нарікають, що не можуть виїхати від “Епіцентру”. Зазначають, що доводиться стояти в заторі до години часу.

До речі, змінена організацію руху на парковці “Арсену”: заїзд тільки з вулиці Миколайчука, а виїзд дорогою між “Арсеном” та “Епіцентром”.

У компанії “МакДональдз” вже відреагували на ситуацію, що склалася. Просять франківців відкласти візит на інший день, аби уникати скупчень:

“Нам дуже приємно, що жителі міста Івано-Франківськ так вітають відкриття МакДональдз у місті та бажають завітати до нас. Та ми закликаємо запланувати ваш візит на наступний або будь-який інший день аби уникнути скупчення.

Заклад вже відкрито і він працюватиме надалі в місті щоденно:
– зала ресторану – з 07:00 до 23:50.
– МакДрайв – цілодобово.
– МакДелівері працюватиме з понеділка”.

Фото – “Чат 112”, “Франківські теревені”, інстаграм F.r.a.n.k.i.v.s.k.y.y, Руслан Веселий.