Друге місце здобула франківська студентка на Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтики (ФОТО)

Автор: Застава Максим

15 Бер, 2020 12:08

Друге місце здобула франківська студентка на Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтики (ФОТО)

Друге місце посіла студентка Івано-Франківського національного медичного університету Катерина Хмілевська у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фармацевтичне право та законодавство».

Читайте також: У неділю скаути збиратимуть кошти для АТО

Наукове змагання днями тривало в Харкові на базі Національного фармацевтичного університету.

ІФНМУ представляли студенти третього курсу фармацевтичного факультету Катерина Хмілевська та Любомир Литвинець. Їх супроводжувала доцентка кафедри організації та економіки фармації і технології ліків Світлана Феденько.

Участь в олімпіаді взяли також делегації з Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Донецького національного медичного університету, Запорізького державного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та Національного фармацевтичного університету.

Цього року тематикою конкурсних завдань для учасників олімпіади були «Законодавчі основи державного нагляду (контролю) у сфері обігу лікарських засобів». Відповідно до програми, олімпіада проходила у два тури: теоретичний і практичний.

За результатами олімпіади, Катерина Хмілевська посіла почесне друге місце. Любомира Литвинця нагородили грамотою у номінації «За креативність мислення».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...