Друге “золото” виборов калушанин на Дефлімпійських іграх (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 May, 2022 09:46

Як інформувала “Галка”, шостого травня калушанин Назарій Левицький на Дефлімпійських іграх у Бразилії виборов “золото” зі спортивного орієнтування. Ще одне спортсмен отримав восьмого травня.

У сьомий день змагань, 8 травня, українські дефлімпійці здобули “золото” у спортивному орієнтуванні у суперспринті естафета мікст. Чемпіонами стали Назарій Левицький та Ганна Федосєєва. Це вже четверте золото у спортивному орієнтуванні, пишуть Вікна.

10 травня калуський орієнтувальник виступить на середній дистанції, а 12 травня — на довгій. Окрім того, він візьме участь у командній естафеті чоловічих збірних, яка запланована на 14 травня.

У шостий змагальний день XXIV літньої Дефлімпіади, яку проводять у місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія), національна дефлімпійська команда України здобула 6 нагород2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові, повідомляє Міністерство молоді та спорту.

Усього за 6 днів змагань у скарбничці збірної України – 64 медалі, серед яких – 31 золота, 15 срібних та 18 бронзових нагород.

“У медальному заліку Дефлімпіади Україна продовжує йти одноосібним лідером. Вітаємо спортсменів та тренерів зі здобутими нагородами! Пишаємося і вболіваємо за вас! Слава Україні!”, — кажуть у відомстві.

Довідка. Дефлімпійські ігри (англ. deaf — глухий) — санкціоновані Міжнародним олімпійським комітетом спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують.

На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 – золоту.

XXIV літні Дефлімпійські ігри мали пройти у лютому 2021 року, але їх перенесли на травень 2022-го через пандемію коронавірусу.