Друга ліга: франківська «Ревера 1908» програє, а городенківський «Пробій» очолює турнір

Автор: Соня Грейда

02 Вер, 2024 09:41

У Другій лізі ПФЛ гравці “Ревери 1908” програли команді “Ужгород”, а городенківський “Пробій” переміг львів’ян.

Про це пише Галка.

Городенківський “Пробій” вдома приймав “Куликів-Білка” з Львівщини. Господарі відзначилися двома мʼячами у другому таймі. На 75 хвилині Владислав Феліпович виконав навіс з кутового й Іван Білий головою переправив м’яч у кут воріт. На 86 хвилині гол забив Богдан Оринчак.

Для «Пробою» це четверта перемога поспіль у Другій лізі. З 12 очками в активі команда очолює турнірну таблицю.

У 4-му турі Другої ліги ПФЛ гравці “Ревери 1908” приймали команду “Ужгород”.

Лік голам на табло зуміли відкрити господарі. На 18 хвилині поєдинку гол забив Максим Угринюк. За лічені хвилини гості зрівняли рахунок – 1:1. Уже в другому таймі гравці “Ужгорода” забили чотири мʼячі