Друга поспіль перемога: франківська “Говерла” обіграла “Старий Луцьк” (ВІДЕО)

10 Nov, 2022 10:33

Матчем “Старого Луцька” та “Говерли-Прикарпаття” завершився бабл Суперліги Parimatch.

Нагадаємо, напередодні франківська “Говерла” здолала “Запоріжжя” (ВІДЕО).

Поєдинок розпочався з шести поспіль очок Сергія Старцева, але надалі в першій чверті ігрову перевагу мали господарі майданчика, які виграли десятихвилинку 22:16.

Але вже в другій чверті для волинян проблемою став зонний захист від “Говерли”, плюс вони почали програвати підбір під кільцем, тому підопічні Мурзіна швидко вирівняли рахунок, а наприкінці чверті заробили собі відчутну перевагу.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт ФБУ.

В третій чверті ривок “Старого Луцька” дозволив зрівняти рахунок і повернути інтригу, але “Говерла” швидко повернула собі перевагу в 7 очок, яку доволі впевнено отримувала, а остаточне питання про переможця було знято за чотири хвилини до кінця зустрічі, коли гості реалізували два триочкових кидки поспіль, довівши на той момент перевагу до +16.

У підсумку 60:79 – друга поспіль перемога підопічних Євгена Мурзіна і друга поспіль поразка “Старого Луцька”, який не зумів у домашньому баблі виграти бодай один матч.

Найрезультативнішими в матчі стали Артем Водолазький з 22 очками, Сергій Старцев з 21 очком у переможців та Володимир Коцько з 21 баллом у Старого Луцька.