Дружині та дітям загиблого в зоні АТО Юрія Дутчака допомагає діаспора із Чикаго

Автор: Турій Роман

09 Aug, 2014 19:46

Поділитись публікацією
Дружині та дітям загиблого в зоні АТО Юрія Дутчака допомагає діаспора із Чикаго

Із представниками коломийського Правого сектору зв’язалися представники діаспори США, а саме: представництва Правого сектору Чикаго.

Читайте також: Пам'ятні дошки захисникам Віталію Кадолу, Степанові Дутчаку та Артурові Грималюку відкрили у Франківську (ФОТО)

Вони вирішили допомогти Мирославі Дутчак, дружині загиблого в зоні АТО Героя із Правого сектору Юрія Дутчака, а також дітям, які залишились напівсиротами.

Раз на два тижні вони пересилають по 50 доларів, зараз тактовно дізналися про дітей, їх вік та розміри і збирають посилку для них.

«Представники Правого сектору Чикаго розповіли, що готові  допомагати дружині Юрія Дутчака та його дітям як мінімум рік. Так, сума на перший погляд не велика, але й вона не буде зайвою в сім’ї, яка втратила годувальника», – кажуть в коментарях виданню www.galka.if.ua  представники коломийського Правого сектору.

Там відзначають, що спершу Мирослава відмовлялася від будь-якої допомоги. Вона перебуває у стані стресу. Воно й не дивно, адже втратила чоловіка, а діти – батька.

Нагадаємо, Юрій Дутчак очолював городенківське представництво Правого сектору. Збирав компромат на корумпованих чиновників. Його викрадали. Загинув Юрій у зоні АТО, коли супроводжував гуманітарний вантаж для бійців.

Теги: