ДТЕК придбав реанімобіль для Івано-Франківської області вартістю один мільйон гривень

Автор: Турій Роман

04 Чер, 2014 11:15

Поділитись публікацією
ДТЕК придбав реанімобіль для Івано-Франківської області вартістю один мільйон гривень

ДТЕК передав для Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С вартістю один мільйон гривень. Автомобіль придбано згідно з угодою про співпрацю в сфері соціально-економічного розвитку Івано-Франківської області в рамках соціального партнерства з компанією ДТЕК.

Читайте також: Центр екстреної медичної допомоги просить з бюджету понад три мільйони гривень на пальне

«Придбаний реанімобіль європейського стандарту покращить якість медичного обслуговування  населення Івано-Франківської області в невідкладних умовах, підвищить оперативність  та  якість надання невідкладної  медичної  допомоги. Адже завдяки  підвищеній  прохідності  на деяких ділянках доріг та  в умовах бездоріжжя реанімобіль зможе вчасно доїхати до пацієнта та евакуювати його. Технічні  характеристики та медичне обладнання даного автомобіля дадуть можливість надавати повноцінну  допомогу пацієнту, який перебуває у невідкладному стані, на місці  події», – говорить головний лікар Івано-Франківського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф Володимир Похмурський.

Сучасний реанімобіль Mercedes Benz Sprinter класу С максимально оснащений усім необхідним для надання швидкої медичної допомоги згідно з світовими стандартами: електрокардіографом, дефібрилятором, електричним стимулятором серця, апаратом штучної вентиляції легенів,  носилками. Крім цього, в автомобілі встановлено додаткове обладнання – вакуумний матрац для транспортування постраждалих при травмах хребта, переломах, внутрішніх кровотечах і шокових станах. Також є усі необхідні типи вентиляційно-респіраційного обладнання з масками для дорослих та дітей.

Фото – Юрій Гриньків