Думки перехожих: чи потрібні трудові книжки?

Автор: Людмила Баран

18 Сер, 2015 17:05

Думки перехожих: чи потрібні трудові книжки?

Журналісти Galka.if.ua спитали думки франківців на вулицях про те, як вони ставляться до ініціативи уряду скасувати в Україні трудові книжки.

Як відомо, нещодавно у Міністерстві економічного розвитку повідомили, що розробляють пакет законів щодо скасування трудової книжки.


 

«Зараз, в принципі, працює електронна база. Все і так всім відомо і без трудової книжки. Але я вважаю, що вона потрібна. Людина бачить свій стаж, бачить записи», – Роман, підприємець.


 

«Треба подумати, я не можу зараз сказати», – Наталя, продавчиня


 

“Я за. Є все в комп’ютері. Нє**ін носити трудові книжки. Є комп’ютер на те”,- сказав чоловік, який представився як «артист».


“Ганьба тим,які такі проекти вводять. Якщо не буде трудової книжки, як потім будуть нараховувати пенсії? Ще нема місяця, як я вийшов на пенсію. Коли оформляв, у мене не могли знайти записів, що я працював там-то і там-то. Працював заввідділом культури у Тисмениці, в районному архіві розпорядження нема,в обласному – нема. Мені сказали: це треба йти через суд іти. Електроніка іноді добре каже, іноді зле”, Богдан, пенсіонер.


“В мене є книжечка десь-там вдома, мені від цієї думки спокійно. Хто знає, що там станеться з цією електронною базою”, – Наталя, економіст.


 

«Якщо ми декларуємо, що йдемо до електронного документообігу, то не треба боятися робити такі кроки. Потрібно спрощувати життя людей, не потрібно щоб люди носили папірці з кабінету в кабінет, якщо це все можна робити не встаючи з-за комп’ютера», – Іван, підприємець.


 

Читайте також: 

Трудові книжки та інші рудименти “совка” треба було списати в архів ще 10 років тому, – Вадим Войтик

Ідея скасування трудової книжки не життєздатна для України, – Романюк

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...