Думки розділилися: як франківські батьки відреагували на перші онлайн-уроки

Автор: Застава Максим

14 Sep, 2020 20:45

Поділитись публікацією
Думки розділилися: як франківські батьки відреагували на перші онлайн-уроки

14 вересня в школах Івано-Франківська розпочалося дистанційне навчання. Тож франківські школярі вперше цього навчального року побували на уроках за допомогою гаджетів.

Батьки в соцмережі вже діляться враженнями від онлайн-науки своїх дітей. Хтось задоволений і самим форматом уроку і тим, як вчителі пояснювали, а от інші кажуть, що дітям тільки дали завдання, або ж урок був в жахливих умовах.

Журналісти Бліц-Інфо зібрали найцікавіші відгуки батьків про перший день дистанційного навчання.

“Батьки на роботі, каже, що був на всіх 3-х уроках в zoom. Правду дізнаюсь, якщо вчителі поскаржаться”, – каже Галина Волошин

“3 школярі(4 клас, 6 клас і 8 клас). Плюс 2 дошкільнят….інтернет витримав, а от мамине око вже сіпається”,- ділиться Світлана Сокольська

“Це просто якийсь кошмар! Все – як було навесні, ніякого zoom, а скидування просто завдання! Не можу дочекатися, коли діти підуть до школи! Хто навчить вчителів працювати в zoom або по скайпу? А якщо вдома двоє дітей і один комп’ютер? Тепер більша половина дітей буде в окулярах, бо на телефоні сліпати неможливо і не кожен може!”,- вважає Наталя Бучак.

“Дехто з вчителів просто написали як звати і дали купу завдань на завтра, оце був весь урок”, – пише Оксана Перепечко.

“Супер! Я перевела малого в іншу школу і маю з чим порівняти. Минулого року все було на платформі едмодо і це був жах! Скидали завдання, перевернуті фото, мінімум або взагалі відсутні пояснення і мастіть собі голову смальцем. Сьогодні ж уроки почались згідно розкладу, на платформі класрум. Вчителі повноцінно проводили онлайн уроки, з поясненнями і т.д. Одним словом, задоволені”, – каже Віталія Паньків.

“6 кл. усі уроки за розкладом у зумі. Усі вчителі знають свою справу. Чудова розбираються у зумі. Повноцінні уроки з розкриттям теми, опитуванням, дз в клас румі”, – пише Любовь Белан.

“2 клас, ознайомчий урок в zoom, оскільки не всім вдалось підключитись, але вчитель молодець, старалась провести в тих умовах. Завтра будуть повноцінні два уроки”, – каже Dobromyl Anna.

“Сьогодні кілька хвилин класного керівника і все. 5 клас. Завтра 3 уроки. Платформа zoom”- розповідає Тетяна Шустова.

“Гімназія – супер. 5-ий і 8-ий класи. Всі уроки за розкладом. Перша школа (2-ий клас) – також. Але я не можу піти на роботу. Сиджу вдома. Чекаю початку реального навчання”, – зізнається Марічка Вольфарт.

“В мене 1 клас. Сьогодні було знайомство. Вчителька молодець – вела активно наскільки це дозволяє zoom. Заважали лише деякі батькі, які фоном розмовляли по телефону”- ділиться Елена Старченко.

“22 школа бардак починається знову, скинули завдання і мастіть собі голову, ні онлайн уроків, ні пояснення матеріалу. Жах почався…я відмовляюсь від такого навчання, я не педагог, щоб навчати свою дитину”, – обулюється Юля-Юличка Король.