«Душа тішиться», – легендарний олімпієць Бубка оцінив легкоатлетичний стадіон у Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

23 Жов, 2019 10:54

«Душа тішиться», – легендарний олімпієць Бубка оцінив легкоатлетичний стадіон у Франківську (ФОТО)

На Прикарпаття із робочим візитом завітав президент Національного олімпійського комітету України (НОКУ) і один з найуспішніших легкоатлетів Сергій Бубка.

Читайте також: Літні майданчики, парки, салони краси: Шмигаль розповів, що в Україні відкриють з 11 травня (СПИСОК ОНОВЛЕНО)

Разом із очільником області Денисом Шмигалем посадовець 23 жовтня ознайомився із ходом реконструкції легкоатлетичного стадіону в ІФНТУНГ.

Ремонт стадіону розпочався влітку 2018 року. За майже 33 мільйони гривень реконструкцією займається дніпровська фірма «Міленіум Спорт». За цей час тут облаштували футбольне поле, повністю оновили бігові доріжки.

Також тут за 10 мільйонів ТОВ «МКБ Станіславів» реконструюватиме трибуни.

Проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Сергій Куровець зазначає, роботи мали бути завершені ще в серпні 2018 року, але з різних причин припинилося фінансування. Крім того, необхідно сім мільйонів на капітальну реконструкцію занедбаного манежу під трибунами.

«Університет немає коштів – гроші чекають з бюджету регіонального розвитку. Наразі проєкт знаходиться у стадії продовження. З наступного тижня вже планують реконструювати трибуни. До кінця року їх мають завершити», – каже Куровець.

Він додав, аби отримати додаткове фінансування, буде подано відповідний проєкт на конкурс в облдержадміністрацію.

Денис Шмигаль коротко прокоментував, що все буде добре, мовляв, хвилюватися немає причин.

«Ініціатива людей призвела до такого прекрасного результату з реконструкції. Цьогоріч, коли відремонтують трибуни, стадіон отримає третій рівень сертифікації. Наступного року, якщо манеж буде зроблено, стадіон отримає другий рівень сертифікації. І можна буде проводити масштабні міжнародні змагання», – каже Шмигаль.

Сергій Бубка, оглянувши територію, дав позитивну оцінку легкоатлетичному стадіону.

«Це прекрасний стадіон і тут можна проводити змагання на найвищому рівні. І я впевнений, проєкт буде повністю завершено. Почався рух відбудови спортивної інфраструктури. Душа тішиться», – відзначив Бубка.

Наприкінці зустрічі президент НОКУ відзначив видатних прикарпатських спортсменів.

Нагадаємо, спорткомплекс ім. Гемби А.П. є другим за масштабми в Україні (5 га) та єдиний в Івано-Франківській області, який відповідає нормативам олімпійських спортивних споруд.

Фахівці підкреслюють, після повної його реконструкції з‘являться всі умови для того, аби на Прикарпатті проводилися повноцінні легкоатлетичні змагання не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...