Два футболісти “Прикарпаття” – у символічній збірній туру Першої ліги

02 Тра, 2023 15:43

Sport Arena називає символічну збірну чергового весняного ігрового вікенду. Після домашньої перемоги над “Черніговом-ШВСМ” (2:0) до числа найкращих гравців 4-го туру потрапили одразу два футболісти “Прикарпаття-ЗСУ”.

Йдеться про атакуючого півзахисника Василя Цюцюру, який забив другий гол у грі, та флангового захисника Михайло Писка, в активі якого гольова передача зі штрафного.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційний сайт клубу.

Окрім цього, Василь Француз визнаний найкращим центральним захисником у “Групі вибування” від Sport Arena. А до символічної збірної, за версією сайту Footboom, увійшов автор першої результативної передачі – правий захисник Дмитро Шинкаренко.

Лівий захисник – Михайло Писко (“Прикарпаття”)

“При новій схемі з трьома центрбеками Шинкаренко та Писко мають чималий простір дій, і сповна цим користаються. Так, Михайло не лише чудово взаємодіяв із Цюцюрою, а ще й виконав немало проходів з подачами, а також міг забивати чернігівцям зі штрафного”, – йдеться в повідомленні.

Атакувальний півзахисник – Василь Цюцюра (“Прикарпаття”)

У матчі з ФК “Чернігів”, який завершився перемогою прикарпатців і їхнім виходом на перше місце, двоє героїв – це Барчук, який відкрив рахунок, але травмувався ще в першому таймі, та Цюцюра, який закріпив перевагу іванофранківців і був активним впродовж усієї гри. Василь заробив той самий штрафний, який використав, подвоївши рахунок ще до перерви (це напрочуд важливий фактор, враховуючи вольовий фактор – “Прикарпаття” до цього тричі втрачало очки, ведучи першим у рахунку, а ФК “Чернігів” навпаки – чотири рази відігрувався при несприятливих обставинах).