Два голи та чотири вилучення: ФК “Калуш” розписав бойову нічию з дублерами “Оболоні” (ВІДЕО)

14 Жов, 2019 13:21

Матч “Калуша” та “Оболоні” закінчився нічиєю 1:1. Господарі лише під завісу матчу зуміли врятуватись у поєдинку проти гостей з Києва.

13 жовтня в матчі проти столичної “Оболоні Бровар-2” калушани розраховували лише на перемогу, адже на тлі не зовсім вдалих результатів в останніх матчах треба було реабілітуватися перед рідною публікою. І вже зі стартових хвилин команда Василя Качура намагалась забити швидкий м’яч, та дальні удари Данила Книша та Владислава Горбаченка пройшли повз ворота. “Калуш” комбінував, шукав свої нагоди, та оборона гостей тримала свої ворота “на замку”.

Витримавши стартовий натиск “пивовари” почали гостро огризатись у відповідь, а апогеєм тайму став забитий гол. Потопальський виявився найбльш стрибучим під час розіграшу кутового і без особливих проблем головою переправив м’яча у сітку – 0:1. Гол відправив у нокдаун “червоно-чорних”, які, щоправда, всіма силами кинулись відіграватися. Та більше голів у першому таймі глядачі не побачили.

По перерві Василь Качур не поспішав із замінами, а гра продовжилась у тому ж темпі – калушани методично атакували, тоді як гості лише відбивались. Непогано “стріляв” Святослав Лаврук з дальної відстані, та голкіпер з другої спроби зафіксував “круглого” у руках, інформує Sport.if.ua.

Все ж “ендшпіль” гри залишився за господарями. Спочатку Володимир Савошко у фірмовому стилі майстерно виконав штрафний, зрівнявши рахунок у матчі – 1:1. Далі калушани помчали добивати суперника. Чого вартують лише два удари Легкого та Богача, які прийняв на себе каркас воріт. Згодом Андрій Ременюк з-за меж карної “стріляв” під поперечку, та Коломієць відвів загрозу від власних володінь. У підсумку, 1:1 – “Калуш” вдруге в сезоні не може перемогти дублерів “Оболоні Бровар”.

Вже після фінального свистка головний тренер гостей Олег Мазуренко побачив перед собою “червоне світло” за висловлення претензій на адресу головного арбітра матчу. Така зарядженість “пивоварів” на чолі з наставником призвела до того, що у підтрибуному приміщенні відбулась невелика сутичка, результатом якої стало по два вилучення з кожного боку.