Два гравці “Прикарпаття” – у символічній збірній 16-го туру Першої ліги

Автор: Зелінська Тетяна

05 Лис, 2021 11:48

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2021/22.

Після домашньої перемоги над “Ужгородом” (3:1) до числа найкращих потрапили два гравці “Прикарпаття” – 30-річний автор “дублю” Ростислав Волошинович, для якого це вже друге подібне визнання, та 20-річний опорний півзахисник Владислав Семотюк, який відзначився результативною передачею, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку МФК “Прикарпаття”.

– центральний півзахисник – Владислав Семотюк

Одне з головних досягнень сучасного Прикарпаття – адаптація молодого Семотюка в ролі центрхава, «маятника» гри іванофранківців. Владислав виконує величезні обсяги робіт – як чорнових (встигаючи відбирати м’ячі та працювати на перехопленні за рахунок хорошого читання гри), так і креативних. У цій грі всюдисущий Семотюк встигав і допомагати Сондею та Волошиновичу тонкими передачами й скидками, і сам пробивав по воротах. Причому, голи могли вийти неймовірні – говоримо як про дальні удари, так і «ножиці» під удар через себе. А ще Владислав взяв участь у хитрому розіграші штрафного, де після його передачі забив гол туру Сондей.

– лівий атакувальний півзахисник – Ростислав Волошинович

На місце лівого інсайда ставимо Волошиновича – одного з головних героїв туру. Ужгородський захист так і не зміг справитися з Ростиславом. Він міг зрівнювати рахунок і раніше, кілька разів «просочуючись» крізь редут суперників. Дуже здорово комбінував з товаришами по команді, тож ще до перерви забив після тонкої скидки Цюцюри, а після перерви встиг на добивання, коли воротар парирував удар Воробчака.