Два вилучення та три голи: “Прикарпаття” обіграло тернопільську “Ниву” (ВІДЕО)

22 Oct, 2020 11:47

Цей матч за спільною згодою було перенесено до Калуша через те, що Івано-Франківськ і Тернопіль входять у “червону зону” карантину. “Прикарпаття” на два очки відставало від суперника, тому поєдинок був важливим для тих, хто опинився внизу таблиці.

До 33-ої хвилини роботи у воротарів особливо і не було, тому гол іванофранківців вийшов дещо несподіваним. Воробчак справа прострілив у штрафну, захисники невдало винесли м’яч, і Дитко з лінії штрафного майданчика пробив точно під дальню стійку – 1:0.

Про це інформують на офіційному сайті МФК “Прикарпаття” з посиланням на Sport Arena.

Початок другого тайму вийшов “вогняним” для команд. У першій же атаці Кузьмин на неймовірній швидкості промчав по правому флангу, прострілив, і Шпирка буквально вколотив м’яч у сітку воріт, це 2:0.

Однак вже на 47-ій хвилині пройшло вкидання ауту, гравець “Ниви” продовжив м’яч головою і Мелінишин, на думку арбітра, зіграв рукою у власному штрафному. А це – друга жовта для захисника, і пенальті в бік воріт “Прикарпаття”. Волохатий з “точки” пробив на відмінно – 2:1. У черговій атаці з ударом Кисленка впорався Піцан, і тут же Різник зрівняв склади, “намалювавши” симуляцію і отримавши за це другу жовту. А йшла лише 49-а хвилина матчу.

Наступний небезпечний момент виник біля воріт “Прикарпаття” перед самим свистком. Але з ударом Волохатого не без проблем впорався голкіпер. У підсумку господарі здобули важливу для себе перемогу і поліпшили свою турнірну ситуацію, піднявшись на дев’яте місце

Man of the Match: Роман Дитко (“Прикарпаття”)

Яскравий матч провів форвард іванофранківців. Саме йому вдалося забити важливий м’яч у першому таймі, який визначив долю матчу.