Два “золота”, дві “бронзи” й “срібло” вибороли прикарпатці на чемпіонаті України з вільної боротьби

Автор: Застава Максим

12 Лип, 2022 07:14

В Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків до 23 років, на якому вдало виступили прикарпатці.

Особисто-командні змагання проводилися в десятьох вагових категоріях, у двох з яких тріумфаторами стали учні Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Зокрема, у ваговій категорії до 61 кг переміг Андрій Джелеп, а бронзові медалі здобули Валентин Блясецький та Андрій Демкович, йдеться на сайті sport.if.ua.

А у ваговій категорії до 70 кг срібну медаль виборов вихованець заслуженого тренера України з вільної боротьби Юрія Кірілова 19-річний калушанин Олександр Дідошак, який нині теж навчається в Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. У фінальній сутичці він поступився старшому й більш досвідченому вихованцю цього закладу Ігорю Никифоруку.