Два “золота” та дві “бронзи” здобула франківська веслувальниця на етапі Кубка світу в Угорщині (ФОТО)

17 May, 2021 10:58

Веслувальниця збірної України, іванофранківка Людмила Лузан завоювала чотири медалі на етапі Кубка світу в Угорщині.

15 травня в олімпійському виді спорту – каное-одиночці – на дистанції 200 м Людмила Лузан завоювала “бронзу”. А згодом до неї додала і золоту медаль на дистанції 500 м.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Федерації каное України.

16 травня іванофранківка зуміла завоювати ще дві медалі в каное-двійці. Разом із Анастасією Четверіковою спортсменки вибороли “золото” на дистанції 500 м та бронзову медаль на дистанції 200 м.

Всього за два дні змагань українські веслувальники завоювали 10 медалей на етапі Кубку світу в Сегеді.