Дві команди з Івано-Франківська зіграли перший тур чемпіонату України з регбі-7 (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

18 Чер, 2019 19:46

У  Ірпені Київської області пройшли ігри першого туру чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд вищої ліги.

Серед восьми команд-учасниць чемпіонату вибороли право боротись за нагороди вищої ліги і дві команди з Івано-Франківська – титулована команда і кількаразовий призер і переможець другого дивізіону чемпіонатів України  «Роланд» і дебютант змагань на дорослому рівні команда ДЮСШ-2-«Станиславів».

На першому етапі змагань у групі ДЮСШ-2-«Станиславів» невдало стартувала у грі з минулорічним бронзовим призером чемпіонату ДЮСШ-4 Рівне – 0:32. В іграх з наступними суперниками «школярі» були переконливішими і отримали дві перемоги над київськими командами «The Brave» – 27:0 і «Соколи» – 31:7.

У підсумку, друге місце у групі дало право у фінальній грі зіграти за третє місце у турі з другою командою іншої групи хмельницьким «Поділлям», який ще у минулому році виступав у Суперлізі чемпіонату України. Незважаючи на не достатній досвід та жахливу спеку, молоді франківчани проявили свої найкращі якості: зібраність, волю і майстерність та дали справжній «бій» досвідченій команді – до останньої хвилини перевага хмельничан була мінімальною – 14:17 і доля третього місця вирішувалась однією успішною атакою –нею скористались гравці «Поділля» і зайняли третє місце, франківчанам дісталось четверте місце.

«Роланд» у своїй групі двічі програв: збірній Київської області-ДЮСШ Ірпінь – 5:29 і хмельницькому «Поділлю» –  0:50 та виграв у київського «Патруля» – 24:0. У грі за 5-е місце «Роланд» виграв у «Соколів» з рахунком 31:7 і зайняв пяте місце.

Перше місце у першому турі чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд вищої ліги зайняла команда господарів збірна Київської області-ДЮСШ Ірпінь.

Другий заключний тур чемпіонату відбудеться 12 жовтня у м.Івано-Франківську. Франківські команди зберігають шанси у боротьбі за призове місце.