Дві місцеві студентки здобули нагороди у всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови

Автор: Турій Роман

17 Лис, 2019 15:25

Дві місцеві студентки здобули нагороди у всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови

Дві студентки Прикарпатського національного університету здобули нагороди у всеукраїнському конкурсі з орфографії польської мови.

15 листопада 2019 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні відбувся XV Всеукраїнський конкурс з орфографії польської мови.
Захід відбувся в рамках реалізації Угоди про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Державною вищою професійною школою імені Якуба з Парадижа у м. Гожув Великопольський (Республіка Польща). Організаторами конкурсу виступили Центр Полоністики та кафедра слов’янських мов Факультету філології ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У конкурсі взяло участь 43 студентів вищих навчальних закладів з 19 міст України.

За результатами ХV Всеукраїнського орфографічного конкурсу з польської мови призерами стали:
І місце – Дарина Сліпчук з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка
ІІ місце – Юлія Балаж з Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та Аліна Дяконова з Львівського національного університету ім. Івана Франка.
ІІІ – Анастасія Хоменко з Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Валерія Палій з Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького та Ірина Свіста з Харківського національного університету ім. Василя Каразіна.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry