Дві нагороди вибороли коломияни на Міжнародному турнірі з вільної боротьби (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

23 Тра, 2022 11:17

У неділю, 22 травня, завершився Міжнародний турнір з вільної боротьби Первулеску-Йорга, який відбувся у Бухаресті (Румунія).

Українська збірна виборола 17 медалей та посіла у командному заліку перше місце. Чемпіонами турніру стали одразу п’ятеро українців, один з них — вихованець Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи м. Коломиї Денис Сагалюк, який здобув золоту медаль у ваговій категорії 92 кг.

Бронзовим призером у ваговій категорії 125 кг теж став вихованець КДЮСШ м.Коломиї Володимир Дяченко, інформує “Галка” з посиланням на “Коломию спортивну”.

“Вітаємо спортсменів та їх тренерів з приголомшливим успіхом! Україна пишається своїми синами!”, – йдеться у дописі.