Двоє франківців стали чемпіонами Японії з Зендокай карате-до (ФОТО)

05 Гру, 2022 13:00

На запрошення засновників спортивної дисципліни Зендокай карате-до, спортсмени з України прийняли участь у національному чемпіонаті Японії, а двоє франківців перемогли у турнірі.

Найвищі нагороди отримали Станіслав Марій та Іван Хмелівський, пише “Галка”.

16-річний Станіслав виступав у ваговій 62 кг та у фінальному поєдинку переміг больовим прийомом на руку 23-річного суперника. А Іван Хмелівський переміг у вазі до 66кг серед майстрів 35-45 р. У титульному поєдинку він лівим боковим ударом в голову відправив опонента у нокдаун і змусив його відмовитися від продовження бою.

Іван Хмелівський розповів “Галці”, що участь у турнірі спортсменів стала можливою завдяки акції підтримки від японців – ті оплатили українцям дорогу і проживання.

На турнірі достойно виступили також представники з Вінниці – Грицишен Олександр, Парфенюк Владислав та Доронічева Марія.