ДВК розповідають, що явка виборців значно нижча за попередню, а більшість голосуючих – люди зрілого віку (ФОТО)

Автор: Комарщук Олександра

15 Лис, 2015 15:08

ДВК розповідають, що явка виборців значно нижча за попередню, а більшість голосуючих – люди зрілого віку (ФОТО)

Голови дільничних виборчих комісій станом на 14:00 годину інформують про низьку явку виборців.

Зокрема голова ДВК #863 Степан Мельник, що розміщена в приміщенні школи №24, розповів про те, що виборці менш активно приходять на вибори, як це було минулого туру. Він зазначив, що станом на 12 годину явка виборців на його дільниці становила 10,5%.

“Станом на 14 годину на нашій дільниці, яка має близько 2400 чоловік, у нас проголосувало 400 виборців. Також повернулася виїзна скринька. І за деякими адресами членам виборчої дільниці навіть не відкрили двері. Минулих виборів до 20:00 години проголосувало 48%. Ймовірно, сьогодні відсоток буде менший”, – розповів Степан Мельник.

Голосування відбувається спокійно, час пік спостерігався з 12 до 13 години. Як зазначив голова комісії, наступна хвиля виборців очікується після 16:00.

Спостерігачі цієї дільниці зазначають, що порушень ніяких не спостерігається, за вийнятком незначних претензій виборців щодо відсутності запрошень.

“Був випадок, коли приходив чоловік  і висловлював претензії, що їх запрошення розкидано і він не міг знайти свого. Також був випадок, коли жінка минулих виборів голосувала вдома, а цього разу прийшла на дільницю, хоча залишалась у списку голосуючих вдома. Члени комісії завернули її, але вона все ж змогла проголосувати вдома”, – запевняє спостерігач Максим Гржибовський.

Він також заувадив, що більшість виборців – старші люди, молодих виборців надзвичайно низький відсоток.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry