Двоє франківців не склали іспит з іноземної мови до магістратури, бо користувалися телефонами

Автор: Зелінська Таня

10 Лип, 2019 12:09

Двоє франківців не склали іспит з іноземної мови до магістратури, бо користувалися телефонами

В Івано-Франківську відбулися вступні іспити до магістратури закладів вищої освіти, які ось уже третій рік поспіль проходять у формі ЗНО.

Для вступу на здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Музеєзнавство, пам’яткознавство», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» галузі знань «Культура і мистецтво», спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Богослов’я», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Сфера обслуговування», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні відносини» (крім спеціальності «Міжнародне право») потрібно скласти єдиний вступний іспит з іноземної мови.

Так 2 липня в єдиному вступному іспиті з іноземних мов, яке тривало 60 хвилин, взяли участь 1343 особи, що становить 86% від загальної кількості зареєстрованих, інформує “Галка” з посиланням на Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

У двох учасників було вилучено мобільні телефони та припинено проходження тестування. Єдине вступне фахове випробування, що передбачає виконання тесту з права та загальних навчальних правничих компетентностей тривалістю 200 хвилин, складали 4 липня майбутні магістри за спеціальністю «Право» та «Міжнародне право». У ньому взяли участь 460 осіб, що становить 83% від загальної кількості зареєстрованих.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...