Двоє франківських педагогинь – у ТОП-50 найпрогресивніших учителів України (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

15 Сер, 2020 14:27

Двоє франківських педагогинь – у ТОП-50 найпрогресивніших учителів України (ФОТО)

Оголошено ТОП-50 найкращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine. Серед них – і дві педагогині із закладів освіти міста Івано-Франківська.

Читайте також: “Коротко. Сильно. Страшно”: у Прикарпатському університеті визначили переможців конкурсу малої прози

Про це повідомляє “Галка” з посиланням на фб-сторінку Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Одна з франківських педагогинь, які увійшли до ТОП-50 – це Аліса Павлюк, вчителька початкових класів Початкової школи № 26, яка вже вдруге поспіль є номінанткою цієї премії.

“Аліса Павлюк – новатор, генератор ідей, учасниця експериментальних проєктів, обласних, всеукраїнських форумів педновацій, міжнародних конференцій, конкурсів та Всеукраїнських інтернет-олімпіад. Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність, про що свідчать численні сертифікати про проходження курсів від освітнього проекту EdEra, платформ дистанційного навчання Prometheus, ВУМ on-line (Відкритий Університет Майдану) та свідоцтва про участь у вебінарах від освітніх проєктів “Всеосвіта” та “На Урок””, – йдеться в повідомленні.

Аліса Павлюк з 2016 року вперше в місті та області почала запроваджувати технологію “Smart Kids” в освітньому процесі учнів початкової школи. Але головним своїм досягненням вважає створення власного середовища дослідницького навчання “Балансування”. Воно опубліковане на міжнародній платформі для вчителів STEAM-предметів Go-Lab та є єдиним із 16 середовищ з українським контентом, впровадженим в освітній процес.

“Після того як минулого року потрапила до ТОП-50 (тепер це моє найвагоміше досягнення), я зрозуміла, що рухаюся в правильному напрямку, і з ще більшим натхненням почала працювати”, – каже вчителька.

Ще одна педагогиня Леся Павлюк, вчителька початкових класів Ліцею № 7, переможниця обласного туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2019” у номінації “Вчитель інклюзивного класу”, тренерка НУШ, теж увійшла до ТОП-50.

“Леся працювала з інклюзивним класом. На уроках вона регулярно застосовує мнемотехніку. Вони з учнями постійно вчать вірші, пишуть перекази, запам’ятовують склад числа, терміни та іншу теоретичну інформацію. Також вчителька має власний шкільний гурток з мнемотехніки. А цього навчального року керувала майстернею освітніх інновацій вчителів початкових класів Івано-Франківська”, – повідомляють у департаменті.

“На уроках часто жартую, дозволяю пожартувати дітям, ми разом сміємося, але все в міру, звичайно. Я взагалі вважаю, що почуття гумору допомагає краще вчитися”, – зазначає Леся Павлюк.

Наступним етапом стане визначення ТОП-10 експертним журі Премії та проведення асесмент-центру. Переможця оголосять 3 жовтня 2020 року.

Довідково. Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...