Двоє прикарпатських захисників отримали квартири. Один з них — посмертно (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

06 Dec, 2023 15:43

Поділитись публікацією
Двоє прикарпатських захисників отримали  квартири. Один з них — посмертно (ФОТО)

До Дня Збройних Сил президент Володимир Зеленський вручив сертифікати на квартиру воїну Роману Гломбі, а також матері загиблого героя Дмитра Коцюбайла. 

Про це пише Галка з посиланням на допис голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук. 

Серед присутніх була мати лейтенанта Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, який із 2014 року брав активну участь у боях біля Савур-Могили, Пісків, Білокам’янки, Мар’їнки, Авдіївки, Зайцевого, Щастя й загинув 7 березня 2023 року в бою поблизу Бахмута. 

Отримав сертифікат на житло також уродженець Прикарпаття Роман Гломба — стрілець-зенітник Національної гвардії, який із неймовірною влучністю за допомогою ПЗРК «Ігла» знищив три ворожих штурмовики Су-25.
 
 
Загалом перші сертифікати на квартири отримали 12 Героїв України та дев’ять родин полеглих кавалерів ордена «Золота Зірка». За ініціативою Президента житло від держави нададуть усім українським воїнам рядового та офіцерського складу, яким з початку повномасштабної російської війни присвоєно звання Героя України.
 
 
З 24 лютого 2022 року було вручено 360 таких нагород, з них 210 — посмертно.
 
«Держава подбає про кожного з тих, хто з нами, і про родини всіх тих, хто віддав своє життя за країну. Це те найменше, що ми можемо зробити для всіх, хто героїчно захищав і захищає Батьківщину», – зазначив Володимир Зеленський.