Двоє старост Калуської громади стали на захист України. Хто їх замінить

Автор: Зелінська Тетяна

27 Тра, 2023 17:38

Поділитись публікацією
Двоє старост Калуської громади стали на захист України. Хто їх замінить

Староста Мостищенського старостинського округу Василь Булавинець та Копанківського старостинського округу Мар’ян Бунга воюють на фронті.

Читайте також: Третій староста з Калуської громади став на захист України. Відомо, хто його замінить

Міська рада уповноважила старосту Кропивницького старостинського округу Василя Паньківа представляти також інтереси жителів Мостищенського старостинського округу. А окрім того надавити їм довідки, проводити обстеження умов проживання, вести військовий облік тощо, інформує “Галка” з посиланням на “Вікна”.

Аналогічно старосту Тужилівського старостинського округу Василя Лазара уповноважили представляти інтереси жителів Копанківського старостинського округу.

Як зазначено у рішеннях, їх приймають зважаючи на увільнення старости Мостищенського старостинського округу Василя Булавинця від роботи у зв’язку з призовом на військову службу під час мобілізації. І на увільнення старости Копанківського старостинського округу Мар’яна Бунги від роботи у зв’язку з вступом на військову службу за контрактом.

Нагадаємо, на території Калуської громади утворено 11 старостинських округів і, відповідно, на початку каденції чинної влади було призначено 11 старост. Зараз їх залишається 9. 

Фото: Булавинець Василь