Двоє юних франківок продають лимонад, домашні солодощі та саморобні свічки: дівчатка збирають гроші для ЗСУ (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

26 Тра, 2022 20:18

Поділитись публікацією
Двоє юних франківок продають лимонад, домашні солодощі та саморобні свічки: дівчатка збирають гроші для ЗСУ (ФОТО)

Дванадцятирічна Ангеліна Марченко і десятирічна Таня Пилипів продають перехожим в Івано-Франківську домашню випічку, саморобні свічки та лимонад, аби зібрати кошти для ЗСУ.

Школярки продають домашні смаколики вже чотири дні, за цей час їм вдалося зібрати понад 2,5 тисяч гривень.

Ідея продавати домашню випічку та лимонад для допомоги ЗСУ виникла у Тані під час навчання, пише “Галка“.

«Коли я була на уроці, то вчителька розповідала що є діти, які так роблять, це нас і надихнуло таке зробити», – каже Таня Пилипів.

Ангеліна Марченко і Таня Пилипів кажуть, що таким чином вони хочуть віддячити українським військовим за те, що не чують вибухів і не відчувають російської агресії.

«Ми хочемо допомогти їм, і так подякувати за те, що вони захищають нас, і що ми прокидаємось кожного дня і бачимо світле небо. Також ми дуже вдячні людям, що вони нам допомагають і дають кошти. Коли ми були на стометрівці і продавали там солодощі, до нас підійшов один чоловік і купив усе, що ми мали. Це було дуже приємно і ще завдяки йому ми не потрапили під дощ», – кажуть подруги.

Сьогодні школярки продавали ведмедиків з шоколадною начинкою, пиріг «шарлотка», також вони самі приготували лимонад. Раніше робили кольорові, воскові, ароматизовані свічки.

“Дівчатка самі печуть, але ми (мами) допомагаємо їм, все роблять під нашим наглядом. Люди їх дуже підтримують, купують у них, вчора їх пригостили шоколадкою. Ангеліна і Таня дуже надихають. Кошти, які вони збирають, планували передати у благодійний фонд, а тепер подумали, що краще у військову частину на Чорновола, бо там є знайомий військовий. Я дуже підтримую дівчаток, ми всі хочемо чимось допомогти. Те, що вони самі запропонували таку добру справу – це дуже тішить”, – каже мама однієї з юних волонтерок Ірина Пилипів.

Мета волонтерок – зібрати 5 тисяч гривень.  Їх з благодійними солодощами можна зустріти на франківській стометрівці та на вулиці Хоткевича, поблизу магазину «Дарницький».

фото Ірини Пилипів