Двох фігурантів справи про “п’яні вечірки” у Києві випустили під заставу (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Бер, 2023 20:00

Поділитись публікацією
Двох фігурантів справи про “п’яні вечірки” у Києві випустили під заставу (ФОТО)

28 березня Шевченківський районний суд продовжив запобіжний захід двом підозрюваним у справі про “п’яні вечірки” до 1 травня.

Читайте також: Учасника скандальних “блогерських вечірок” Захарова судитимуть за сексуальне насильство

Йдеться про вечірки блогерів з Івано-Франківська у столичній квартирі, під час яких “стрімери” знімали дівчат оголеними та, можливо, вчиняли сексуальне насильство, інформує “Галка” з посиланням на УП.

Організатору Андрію Ярині продовжили безальтернативне тримання під вартою, а підозрюваному Ярославу Домбровському призначили заставу у розмірі 150 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (402 600 гривень).

Ярослав Домбровський вніс заставу, тому був звільнений з-під варти, повідомили “Українській правді. Життя” у Київській обласній прокуратурі.

Також ще 24 березня суд обрав третьому фігуранту Олегу Захарову запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та призначив заставу в розмірі 402 600 гривень.

У прокуратурі кажуть, що він також вніс цю суму і вже не перебуває під вартою. Тобто за ґратами залишається лише організатор вечірок Андрій Ярина.

“Третій підозрюваний скористався правом і вніс заставу у розмірі 402 600 гривень. Прокуратура клопотала про безальтернативне тримання під вартою. Суд визначив заставу, бо стаття передбачає таку можливість. 

Суд також визначив другому фігуранту заставу. Вони у них однакові – 150 прожиткових мінімумів. Наразі ми готуємо оскарження”, – розповіла прессекретарка Олена Ковальова.

На хлопців, які вийшли під заставу, поклали обов‘язки, передбачені ст. 194 КПК України, а саме:

  • прибувати до слідчого, прокурора, слідчого судді та суду за першою вимогою;
  • повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання чи роботи;
  • уникати спілкування із свідками та потерпілими у цьому кримінальному провадженні.

“Наразі прокуратура готує клопотання і буде оскаржувати ухвали суду щодо запобіжних заходів”, – коментує прессекретарка.