Двох франківських поліціянтів, які принижували юнаків, звільнили, ще трьох – покарали

Автор: Костинюк Олександр

04 Чер, 2020 14:44

Двох франківських поліціянтів, які принижували юнаків, звільнили, ще трьох – покарали

Двох франківських правоохоронців міського відділу поліції звільнили, ще трьох – притягнули до дисциплінарної відповідальності.

Нагадаємо, що в редакцію “Галки” звернувся іванофранківець Владислав Сукенник, котрий розповів про неадекватну поведінку працівників міського відділу поліції, що на Бельведерській, по відношенню до його неповнолітнього сина та товариша сина (АУДІО).

Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області провело службове розслідування, в ході якого перевірили інформацію щодо неправомірних дій працівників Івано-Франківського відділу поліції.

За порушення вимог Закону України “Про Національну поліцію”, керуючись Дисциплінарним статутом Національної поліції України, двох поліцейських звільнено з органів Національної поліції, а ще одного працівника знято із займаної посади. Водночас начальнику Управління превентивної діяльності оголошено сувору догану, а т.в.о. заступнику начальника ГУНП обласної поліції суворо вказано на відсутність належної профілактичної роботи у підпорядкованому підрозділі, у зв’язку з нетривалим терміном перебування на займаній посаді (3 дні).

Про це інформує “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Крім того, матеріали службового розслідування будуть направлені до Державного бюро розслідувань.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...