Двом прикарпатцям, які загинули під Іловайськом, освятили нові пам’ятники (ФОТО)

Автор: Борис Марія

30 Сер, 2017 10:46

Поділитись публікацією
Двом прикарпатцям, які загинули під Іловайськом, освятили нові пам’ятники (ФОТО)

У 3-тю річницю трагічних подій в обласному центрі Прикарпаття відбулася літургія за загиблими працівниками спеціального батальйону МВС «Івано-Франківськ», а на могилах двох полеглих бійців освятили нововстановлені пам’ятники. 

Читайте також: У Верховинському районі шукають житло для сім'ї загиблого бійця АТО

29 серпня 2014 року під час виводу військової колони неподалік Іловайська загинули Зорян Білінський (29 років, місто Долина), Андрій Карабінович (23 роки, село Дзвиняч Борогодчанського району), Михайло Погорєлов (22 роки, Обертин, Тлумаччина), Олег Перепічка (28 років, село Хохонів Галицького району), Дмитро Пацино (26 років, село Голови Верховинського району) та Роман Грицик (29 років, Івано-Франківськ). П’ятеро бійців спецпідрозділу «Івано-Франківськ» вважались зниклими безвісти після «Іловайського котла», та згодом серед загиблих було ідентифіковано ще двох прикарпатських правоохоронців.
Керівники та колеги по службі загиблих бійців у ці дні відвідали їх могили. Разом з представниками обласних та місцевих органів влади, рідними та близькими полеглих правоохоронців напередодні вони взяли участь у освяченні пам’ятників Роману Грицику та Дмитру Пацино.
Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Василь Віконський біля могили Дмитру Пацино у селі Голови на Верховинщині подякував його матері за мужність і терпіння, за виховання сина-патріота. Він запевнив, що родини усіх прикарпатських правоохоронців, які ціною власного життя захищали наш спокій та цілісність кордонів і Незалежність України, повсякчас відчуватимуть підтримку керівництва поліції Івано-Франківщини.
Інформує Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.