Двоє франківців стали учасниками літньої школи в Будапешті (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

03 Jul, 2018 17:55

Поділитись публікацією
Двоє франківців стали учасниками літньої школи в Будапешті (ФОТО)

Cтудент та  доцент з Університету Короля Данила  взяли участь у літній школі «Summer School Dyplomacy 2018», що відбулася в Будапешті та Відні.

Студент ІІІ курсу юридичного факультету Університету Короля Данила Олександр Невгамонний та Директор Коледжу УКД, кандидат філологічних наук, доцент Варварук (Данилюк) Інна Василівна взяли участь у літній школі «Summer School Dyplomacy 2018», що відбулася в Будапешті та Відні.

Інтерактивна програма школи дала франківцям змогу відвідати Американський куточок при Університеті Корвіна (тема лекції «Громадська дипломатія») і факультет міжнародних відносин Центрального Європейського Університету.

Особливе зацікавлення учасників літньої школи викликав робочий візит до Посольства України в Угорщині, на якому пані Посол ознайомила нас з практичними аспектами роботи дипломатичної служби, та Штаб-квартири ООН у Відні.

“Для мене це була перша така поїздка. Я отримав новий досвід та завів знайомства з цікавими людьми, зокрема з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Угорщині Любов’ю Непоп. Дуже сподіваюся, що це не остання моя подорож”, ‒ розповідає студент Олександр Невгамонний.

А викладач Інна Варварук зазначає: “Ця поїздка стала великою мотивацією для вивчення та удосконалення мовних навичок з англійської мови. У такі моменти розумієш, що без знання іноземної мови світ для тебе закритий”.