Двоє мешканців області ухилились від мобілізації. Тепер можуть сісти на 5 років

Автор: Турій Роман

29 May, 2014 08:07

Поділитись публікацією
Двоє мешканців області ухилились від мобілізації. Тепер можуть сісти на 5 років

Від двох до п’яти років ув’язнення ризикують отримати двоє мешканців Прикарпаття, що порушили статтю 336 Кримінального кодексу України «Ухилення від призову за мобілізацією».

Читайте також: Прикарпатським рятувальникам розповіли про «професійне вигорання» (ФОТО)

Як повідомив Івано-Франківський  спецпрокурор Віталій Вдовитченко, при дослідженні питання наявності фактів ухилення від проходження військової служби військовослужбовцями, військовозобов’язаними, які проходять збори та резервістами під час мобілізації виявлено ряд порушень.

Зокрема, при перевірці у Івано-Франківському міському військовому комісаріаті установлено, що громадянин С. діючи умисно, з метою ухилитися від призову за мобілізацією, самовільно залишив територію Івано-Франківського обласного збірного пункту. Також при перевірці у Косівсько-Верховинському об’єднаному районному військовому комісаріаті установлено, що без будь-яких поважних причин громадянин Д., діючи умисно з метою ухилитися від призову за мобілізацією, також самовільно залишив територію Івано-Франківського обласного збірного пункту та не вибув у війська, повідомляє заступник Івано-Франківського спецпрокурора молодший радник юстиції Андрій Величко.

За словами Івано-Франківського спецпрокурора, за вказаними фактами прокуратурою зареєстровано кримінальні провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 Кримінального кодексу України.