Двоє працівників банку привласнили собі 249 тис грн чужих депозитів

Автор: Людмила Баран

29 May, 2014 13:44

Поділитись публікацією
Двоє працівників банку привласнили собі 249 тис грн чужих депозитів

До 5 років ув’язнення засудили зловмисників,які обкрадали клієнтів банку.

Працівники міліції дізналися, що двоє чоловіків оформляли фіктивні договори, вказуючи у документах клієнта та банку різні суми депозиту. Відтак, вносили до бухгалтерського обліку неправдиві відомості щодо фактичних розмірів депозитів. Різницю вилучали з каси та клали до власних кишень.

Кримінальне провадження щодо незаконної діяльності учасників злочинної групи працівниками УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області було передано до обласної прокуратури, яка підтримала державне обвинувачення.

Вироком Надвірнянського районного суду двох злочинців визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.28 (вчинення злочину організованою групою осіб за попередньою змовою), ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч.1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. Призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з відстрочкою виконання на 1 рік 6 місяців. Організатор злочинної групи перебуває в міждержавному розшуку, повідомляє УМВС.