Двоє прикарпатських нардепів увійшли у ТОП-10 мажоритарників Верховної ради

Автор: Дубінець Вікторія

11 Sep, 2017 13:53

Поділитись публікацією
Двоє прикарпатських нардепів увійшли у ТОП-10 мажоритарників Верховної ради

Двоє з чотирьох мажоритарників регіону, які цьогоріч потрапили до моніторингу ОПОРИ, посіли місця в першій десятці лідерів.

Читайте також: САД передала всі прикарпатські дороги державного значення в зимове утримання фірмі ПБС

Про це йшла мова 11 вересня на прес-конференції Громадської мережі “Опора”, на якій підвели підсумки моніторингу діяльності 88 народних депутатів, обраних в одномандатних мажоритарних округах впродовж 6-ї сесії Верховної Ради, що тривала з лютого по липень 2017.

Цьогоріч в Івано-Франківський області для моніторингу обрали 4 депутатів-мажоритарників: Анатолія Диріва (Народний Фронт), Юрія Солов’я (Блок Петра Порошенка), та позафракційних Юрія Дерев’янка і Віктора Шевченка.

Оцінка активності парламентарів здійснювалася на основі 24 показників роботи за двома основними критеріями: законотворча робота в парламенті та активність у виборчому окрузі.

За загальноукраїнським рейтингом, лідирують двоє мажоритарників із Хмельниччини, двоє – із Чернівецької і один – зі Львівщини. Найменш активні мажоритарники з Дніпропетровщин.

У загальному рейтингу Дирів посів 6 позицію, Соловей – 8, Дерев’янко – 38, Шевченко – 52.

“Нема прикарпатських мажоритарників ні серед п’ятірки лідерів, ні серед аутсайдерів, але до лідерів досить близько. Всі немало уваги приділяли на законотворчу активність, 2 з 4 приділяли на роботу в окрузі”, – зазначив координатор “Опори” Іван Маруняк.

За законотворчою активністю лідирує Юрій Соловей – ініціював 20 законопроектів, однак найбільшу активність у окрузі проявляє Анатолій Дирів, зокрема, впродовж сесії провів 45 особистих прийомів громадян, здійснив 18 візитів у округ та 33 рази взяв участь у роботі місцевих органів влади, інформує “Галка”.

“Мажоритарник – це, практично, людина, яка щодня виходить з дому і вже в чомусь винна. Я маю допомагати вирішувати всі питання. Зокрема, є звернення за медичною допомогою, і я воджу по лікарнях людей, займаюся пошуком коштів. За останній рік я допоміг трьом хворим людям зі свого округу, які отримали значну фінансову допомогу. Я знаю всі проблеми, які в мене на окрузі, я не чекаю від помічників, приїжджаю і об’їжджаю практично всі села без журналістів, без камер. Цього року відкрили за сприяння держави 1 школу, ще одну скоро відкриють, інша – будується.

Також хочу відзначити хорошу співпрацю прикарпатських народних депутатів. Хоч ми і представляємо різні політичні сили, ми разом працюємо, це можна помітити зважаючи на те, скільки виділити грошей на ремонт прикарпатських доріг за сприяння різних обранців”, – сказав Дирів.