“Дядя, ти задохр*на хочеш”, – робітники послали франківця після того, як на його подвір’я з багатоповерхівки впали цегли, дошки і розчин (ФОТО)

Автор: Турій Роман

06 Сер, 2015 09:07

“Дядя, ти задохр*на хочеш”, – робітники послали франківця після того, як на його подвір’я з багатоповерхівки впали цегли, дошки і розчин (ФОТО)

Сергій Котюк з Федьковича 25а боїться за здоров’я своєї родини, а особливо шестирічного сина. На його приватне подвір’я постійно падають будівельні матеріали з багатоповерхівки, яку зводять за парканом.

Читайте також: У Підлужжі відкрили пам'ятник розстріляним воїнам УПА (ФОТО)

Як розповів “Галці” Котюк, будівництво поруч його приватного будинку почалося в цьому році. До крану від паркану його обійстя – метрів 10. Від новозведеного житла до власної хати – метрів шість.

Кран сильно хитає вітром, він постійно рухається над приватним подвір’ям. У чоловіка росте син, 6-ти років — який разом з сусідами грається в саді — там росте городина, яблука. Не раз поруч дітей падало будівельне сміття, цегла, дошки. Тепер чоловік забороняє дітям ходити в сад, але цілодобово за малечею не встежиш.

Найгірше та найцинічніше, що на будові ніхто не показує дозвільних документів на роботи. Невідомо навіть хто проводить будівництво.

“Ніхто не реагує, всі сміються. Коли почав з ними сваритися — прораб каже “шо ти за це хочеш, я тобі квартиру даю”. Коли я почав вимагати, аби забрали техніку від паркану на безпечну відстань, прораб мені відповів – “Дядя ти задохр*іна хочеш”, розвернувся і пішов”, – згадує Котюк.

Після чергового “подарунку” від будівельників, розлючений чоловік пішов скаржитися в інспекцію архбудконтролю.

“Я почав йому (начальнику інспекції Ігорю Мусіловському -“Галка” ) розповідати цю історію, показав фотографії, він був дуже сильно здивований, де таке є. Я розповів, що врятував дитину, коли з шостого поверху будови падали дошки і розчин. Він сказав, що ця справа буде негайно розглянута. Через годину приїхали два чоловіки, на них також мало не впав цей розчин. Сфотографували дерево і поїхали, сказавши, що завтра проводитимуть заміри. Але пройшов тиждень — нікого так і не видно. Цегла і дошки як падали, так і падуть”, – в розпачі розповідає Сергій.

“Галка” особисто звернулася в архбудконтроль. Заступник начальника ДАБК Михайло Ткачук розповів, що тут збиралися провести позапланову перевірку на об’єкті “Івано-Франківсьміськбуду” (з’ясувалося, що саме ця фірма веде тут роботи – “Галка”).

“Деякі документи нам показали, але є мораторій на перевірки, і по решті документів нам відмовили. Підготували звернення до міліції і прокуратури, аби отримати всю документацію. А так то є у них дозвіл. Ми зробили усне зауваження, шоб робили навіс, щоб не падало їм на подвір’я”, – розповів Ткачук.

Також в архбудконтролі мають намір перевірити, чи відповідно до проекту ведеться будівництво, у відведеній для цього землі тощо.

В ДАБК уточнили, що згідно генплану там буде великий квартал, і будинок скаржника на Федьковича 25а з часом знесуть. Щоправда після того, як він домовиться з забудівником.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry