Дякуємо за вашу турботу. Маленькі франківці малюнками привітали медиків (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

21 Чер, 2020 10:12

Дякуємо за вашу турботу. Маленькі франківці малюнками привітали медиків (ФОТО, ВІДЕО)

Виставку дитячих малюнків розгорнули біля обласного перинатального центру в Івано-Франківську з нагоди професійного свята медичних працівників. Для лікарів також організували концерт.

Малюнки для медиків створювали діти від двох років. Усі вони народилися в обласному перинатальному центрі. Завідувачка відділення новонароджених обласного перинатального центру Лілія Кіндяк каже, що такі малюнки створюють контакт медиків із зовнішнім світом, якого їм зараз не вистачає, інформує “Галка” з посиланням на “Суспільне“.

“Наше свято припало на цей період епідемії і карантину. Тому треба було придумати інший метод святкування Дня медика. Раніше у нас був концерт, виступали артисти, лунали привітання. Але цього року треба було придумати щось інакше. У наших лікарів-педіатрів виникла така думка попросити наших пацієнтів, щоб вони нам намалювали якісь малюночки, з яких ми зробимо виставку. Ви бачите, що всі малюнки виконані з любов’ю, тут немає жодного сумного малюнку”, – розповіла Кіндяк.

Багатодітна франківка Анна Терешкун розповідає, що малюнок на виставку малювала із своїми трьома дітками.

“Малювання – це завжди якась медитація. Зараз вона ще наповнена якимось таким внутрішнім змістом. Лікарі відіграють величезну, важливу роль в суспільстві. На нашому малюнку ми зобразили серця, лікарів”, – сказала Терешкун.

Акушерка обласного перинатального центру Ірина Веспянська каже, що працює тут вже 15 років. Така увага, розуміння та вдячність від пацієнтів є дуже приємними.

“Професію ми обирали, ми вкладаємо сюди свою душу, своє серце і здоров’я, свій час. Тому хочеться бачити, що зі сторони людей, пацієнтів є та щира людська вдячність”, – зазначила Веспянська.

Виставку влаштували на вулиці, щоб не наражати на небезпеку відвідувачів. За період карантину в обласному перинатальному центрі на COVID-19 перехворіло більше 15-ти пацієнтів. Зараз у закладі є двоє хворих з підтвердженим діагнозом, ще троє – з підозрою.

“У нас є частина медиків, які обслуговують хворих на коронавірус чи з підозрою на недугу. Їх є визначена кількість – 80 людей. Вони не пересікаються з персоналом, який працює ніби у “чистій” частині закладу. У пацієнтів є побоювання, тому ми вирішили так зробити. В нашому закладі немає небезпеки, бо хворі чітко обстежуються”, – сказав генеральний директор Івано-Франківського обласного перинатального центру Юрій Павлушинський.

До слова, під інфекційною лікарнею у Франківську медикам подякували концертом (ФОТО, ВІДЕО).

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry