“Дякую франківцям, що немає паніки”, – Марцінків

Автор: Єва Жасминова

24 Лют, 2022 12:42

Поділитись публікацією
“Дякую франківцям, що немає паніки”, – Марцінків

Як інформувала Галка раніше, Путін почав війну, в Україні ввели військовий стан. В різних містах України лунали вибухи.

Читайте також: вибухи в Івано-Франківську – пожежа в районі аеродрому.

 Про це повідомили на брифінгу ОДА щодо ситуації в Івано-Франківській області.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у зверненні до мешканців подякував франківцям за розуміння сьогоднішньої ситуації, пише Галка.

Про це повідомили на брифінгу в ОДА щодо ситуації в Івано-Франківській області. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у зверненні до мешканців подякував за розуміння сьогоднішньої ситуації, пише Галка.

“Система оповіщення сьогодні спрацювала, і ті школи, садки, де люди, скажімо не знали, що навчальний процес призупинено, все було організовано. Також більшість тих сховищ, укриттів, які сьогодні працюють, вони розміщують людей. Це дуже добре, що в такій надзвичайній ситуації ми спрацювали. В місті працює вся критична інфраструктура: водо, електро, газопостачання, каналізація. Вся критична інфраструктура сьогодні в роботі і пропрацьовано, щоб вона працювала максимально скільки є можливостей. Сьогодні всі ми максимально відповідальні за життєдіяльність міста. По можливості, ті організації, які можуть перейти на дистанційну роботу, прошу перейти. Також прошу бути максимально добрими до тих людей, які будуть переїжджати зі східних теренів, максимально допомагати. Це є наші українці, наші рідні і ми повинні сьогодні розуміти, що ми маємо це організувати добре і належно. Ще раз дякую франківцям, що немає паніки. Військові повинні робити свою роботу, цивільні свою”, – сказав мер Франківська Руслан Марцінків.